Language
Кошик

  +38 (068)-171-51-51

  +38 (073)-171-51-51

  +38 (099)-171-51-51

  ПН-ПТ з 09:00 до 19:00

  СБ з 10:00 до 16:00

  НД з 10:00 до 14:00

КУПИТЬ В ОДИН КЛИК

Имя: 
Телефон: 

Гарантія

Весь товар, представлений у нашому інтернет-магазині, забезпечується гарантією. Залежно від категорії товару та сервісної політики виробника гарантійний термін може бути від 3 місяців до 2 років. Інформацію про гарантію Ви можете знайти в описі кожного товару. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є чітко і без виправлень заповнений гарантійний талон і чек. Окремо виробник може встановлювати гарантійні строки на периферійні пристрої, що йдуть в комплекті з виробом. Перед початком використання техніки ми рекомендуємо ознайомитися з інструкцією про використання виробу, а також з умовами гарантії.

Ви помилилися з вибором, хочете повернути або обміняти товар? Ми готові Вам допомогти, за умови, що з моменту покупки не пройшло більше 14 днів. Виріб не використовувався і збережений товарний вигляд. Відсутні потертості, вм'ятини, подряпини, тріщини, відколи, сліди удару, вигин або перелом контактів та кріпильних місць. Збережені споживчі властивості, пломби, ярлики, транспортувальні плівки, а так же розрахунковий, документ, виданий разом з проданим товаром. Чи не завантажувалося стороннє програмне забезпечення, на лічильнику розмови менше 5 хвилин. Якщо ж ваш товар зламався, ви можете за бажанням надіслати його до нас в сервісний центр, або звернутися в авторизовані сервісні центри виробника безпосередньо. Більш детальну інформацію ви можете отримати у наших менеджерів або на сайті виробника. 

Ми сподіваємося, що куплений у нас товар буде Вам вірним і надійним помічником, і Вам ніколи не доведеться шукати на полиці гарантійний талон і сервісні центри. Для зручності покупців виробники створили мережу авторизованих сервісних центрів, їх адреси та телефони можна знайти в гарантійному талоні. Переконайтеся, що недолік, який виник в процесі експлуатації, підпадає під гарантійні зобов'язання. Відправляючи техніку в сервіс, постарайтеся максимально докладно описати виниклу проблему, від цього буде залежати терміни її усунення. Якщо недолік носить періодичний характер, то початком ремонту буде вважатися день, коли недолік проявився в сервісному центрі. Якщо ж у вас в місті немає сервісного центру, ви можете скористатися безкоштовною доставкою техніки в сервіс.

Сервісні центри

Якщо Ви не знайшли в цьому переліку вашу техніку, зверніться до наших менеджерів. Інтернет-магазин «Nofelet.ua» має і свої сервісні центри, де працюють досвідчені інженери. Ми постараємося в найкоротші терміни провести ремонт вашої техніки.

У своїй роботі з покупцями ми керуємося Законом України «Про захист прав споживачів» та Постановою КМУ про «Порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів».